GEMİ HİDROLİK SERVİS  (ACİL DURUM  TELEFONLARI 0543853 87 88-0532 152 9976)

Türk deniz ve limanlarında gemi hidrolik servis hizmeti vermekteyiz.Gemiler gorevlerine baglı olarak bir cok hidrolik sistemi barındırmaktadır.Hidrolik dumen sistemi,Hidrolik kreynler,ırgat donanımları,ambar kapak hidrolikleri,balast valf aktuatorleri,mataforalar buna ornektir.Her bir sistem icinde hidromotor,hidrolik valfler,hidrolik pistonlar,hidrolik yon kontrol valfleri,hidrolik pompalar bulundurabilmektedir.Hidrolik, gücün iletilmesinin en ekonomik ve en efektif yoludur.Yuksek basınclarda calısan bu sistemin bakımı,problem analizi ehil kisiler tarafından yapılmalıdır.Aksi takdirde Maddi ve can kaybı yuksek olan kazalar yasanabilir.

Aşağıdaki video bunun bir örnegidir.

 

Videoda gorulen Crane bom dusmesi, ehil olmayan ellerde yapılan bakımın bir neticesidir . Bunun gibi maddi kayıplar cogunlukla yaralanma ve can kayıplarınada sebeb olmakta,ehil olmayan insanların yaptıgı bakımlar acı sonuclar dogurmaktadır.Biz dogru yaklasım ve emniyetli calısma tarzımız ile size kusursuz gemi hidrolik servis hizmeti sunmaktayız.

Gemi hidroliginde tüm ekipmanların bakımı konusunda çözüm ortağınızız.Tecrubeli Muhendis ve teknisyen kadromuz Türk gemi sektöründe hicbir firmada bulunmamaktadır.Ulusal ve uluslarası bircok firmaya Servis hizmeti sağlamaktayız

Yası 10 un uzerinde bulunan gemilerde ya da uzakdoğu yapımı gemilerde genellikle hidrolik yedek parça sadece orjinal ureticisinden alınabilmekte ve de imalatçı kabul edilemez uzun teslim sureleri vermektedir.Biz bu gibi durumlarda sistem revizyonları ile musterimizin magduriyetini,cok daha ekonomik bir sekilde gidermekteyiz.Dizayn ve revizyon konusunda uzman kadromuz,sisteme uyumlu revizyonlar yapmaktadır.

GEMİ HİDROLİK SERVİS  ORNEK ÇALIŞMALARIMIZ

gemi hidrolik servis

Ambar kapak hidrolik kumanda kolu revizyon

gemi hidrolik servis

Rotary tip hidrolik dümen valf bloğu bakım

gemi hidrolik servis

IHI hidrolik kreyn hidromotor bakımı

gemi hidrolik servis

Mini hidrolik kilit pistonlarının imalatı

 

gemi hidrolik servis

Kumanya kreyn hidrolik pistonunun ozel kaynak icin hazırlanması

Gemi hidrolik servisi’miz sizde alışkanlık yapacaktır,firmanız artık bizi tek çözüm ortağı olarak görecektir.Uluslararası buyuk gemi firmalarının kayıtlı ,resmi hidrolik tamir firmasıyız.Yakın zamanda başladığımız bu yolculuğumuzda üstün başarılar elde ettik.

 

7/24 ULAŞABİLECEGİNİZ ACİL DURUM TELEFONUMUZ :05438538788

 

Hidroligin aklınıza gelen her konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz, bilgi paylaştıkça güzeldir.Hidrolik arızalarınıza ücretsiz olarak uzaktan sorun teşhisi yardımı yapılır. Lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Geniş yedek parça stogumuz ve ulusal,uluslar arası bağlantılarımız ile bütün hidrolik yedek ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere, hizmetinizdeyiz.

TALEB VE FİKİR ALIŞVERİŞİ İÇİN LUTFEN İLETİŞİM E TIKLAYINIZ.

 

 

 

× Ask with Whatsapp